ADIPEX -75 30CPS 55€

NA SKLADE!!!

Adipex 75 mg

Popis

Liečivou látkou je Phenterminum resinatum. Jedna kapsula obsahuje 75 mg Phenterminum resinatum.

Čo je Adipex-75 a na čo sa používa?

Adipex-75 je prípravok (anorektický), ktorý inhibuje nadmernú chuť do jedla. Potláča pocit hladu, čo uľahčuje dodržiavanie diétnych obmedzení a zníženie telesnej hmotnosti. Liečivá látka Phenterminum resinatum je kombinovaná vo forme polystyrénsulfonátu, z ktorého sa postupne uvoľňuje do tela. Pomalé uvoľňovanie liečivej látky má za následok nepretržitý anorektický účinok najmenej 8 hodín. Adipex-75 je určený ako doplnok liečby dietetických pacientov s obezitou, u ktorých samotná redukčná diéta na zníženie telesnej hmotnosti nestačí.

Dávkovanie

Obvykle sa užíva 1 kapsula denne s raňajkami. Prípravok by sa nemal používať večer, pretože liečivá látka môže spôsobiť podráždenosť a nespavosť.

Trvanie liečby

Liečba zvyčajne trvá 4-6 týždňov a nemala by presiahnuť 3 mesiace. Ak je naplánovaná ďalšia liečba, môže sa opakovať iba po prerušení trvania liečby. Pri používaní lieku Adipex-75 by ste mali dodržiavať diétu odporúčanú lekárom a zvýšiť fyzickú aktivitu. Chudnutie je väčšie, keď sa konzumujú potraviny s nízkym obsahom energie a je obmedzená konzumácia potravín obsahujúcich tuky a sacharidy. Po ukončení liečby by ste mali ďalších 6 týždňov držať nízkokalorickú diétu.

Možné vedľajšie účinky

Rovnako ako ostatné lieky, aj Adipex-75 môže mať vedľajšie účinky. Liek je zvyčajne dobre znášaný, ale môžu sa vyskytnúť závraty, bolesti hlavy, nespavosť, podráždenosť, sucho v ústach, dysgeúzia, vracanie, zápcha alebo hnačka. Môžu sa objaviť aj bolesti na hrudníku, sexuálne poruchy, poruchy močových ciest a zriedkavo aj kožné vyrážky. Pri použití viac ako 3 mesiace je možný rozvoj srdcových chorôb a drogovej závislosti. Adipex-75 obsahuje sójový olej. Ak ste alergický na arašidy alebo sóju, tento liek nepoužívajte. V prípade možných vedľajších účinkov alebo iných neobvyklých reakcií sa o ďalšom použití lieku poraďte so svojim lekárom.

Dôležité upozornenia

Nepoužívajte Adipex-75 v prípade precitlivenosti na liečivú látku alebo na niektorú z jej zložiek, ak trpíte ochorením dýchacích ciest, vysokým krvným tlakom, srdcovými chorobami, ochorením ciev alebo mozgu, hypertyreózou alebo cukrovkou.

V žiadnom prípade by ste nemali používať Adipex-75, ak ste tehotná alebo dojčíte. Liek sa nemôže používať s inými liekmi, ktoré potláčajú chuť do jedla

.


Vyberte si variant:

Cena od 55,00 €